Ceník

Ceník se připravuje, napište si o bližší info

CENÍK NÍŽE, INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE NA VYŽADÁNÍ MAILEM

Přečtěte si doplnění ceníku a nenajdete-li, co hledáte, kontaktujte nás

AKCE Větrník - od 20.2.2023 možnost krátkodobých pronájmů, a to i v menších skupinách

SEVERKA JE PO REKONSTRUKCI, můžete si zde pronajmout celou chalupu, kapacita 20-21, úplné maximum je  24 osob(přistýlky)

Přečtěte si doplnění ceníku a nenajdete-li, co hledáte, kontaktujte nás

Doplnění k ceníku:

V období Silvestrovských pobytů je možný pouze týdenní pobyt, většinou dle stanovených vánočních prázdnin a končící nedělí před prvním pracovním dnem nového roku.

Pronajímáte-li si celý objekt, nemusí být jeho kapacita naplněna ! Nesmí však být překročena. Menší počet osob nemění stanovenou výši ceny (kapacita x den x cena v dané období)

BEZ PEJSKŮ/ Domácí mazlíčci- s ohledem na to, že společně s Vámi mohou být v chalupě alergici nebo mohou přijet hned po vás do pokoje, je obecným pravidlem pobyt BEZ domácích mazlíčků. Velmi výjimečně je možno domluvit se jinak (POUZE na Větrníku).

Nocleh na 1 noc - takový nocleh je možný zcela (skutečně zcela) výjimečně, zpravidla při rezervaci celého objektu v letní sezoně. Cena takového pobytu na 1 noc bude účtována jako noc/cena + 20%, jen po dohodě, děkujeme za pochopení.

SLUŽBY: V ceně uvedené v tabulce je vždy zahrnuto:

  • Ubytování ve smluveném pokoji/objektu
  • Spotřeba vody
  • Používání společných el.přístrojů (zejména kuchyň)
  • Povlečení, Ručníky
  • Základní hygienické prostředky (jar, toaletní papír)
  • Povolenka k vjezdu do Krnapu (omezený počet, jen při sjízdnosti příjezdové cesty)
  • Karta hosta Pec pod Sněžkou
  • bezplatný přístup k wifi v objektech

Začátek ubytování-příjezd je vyžadován v době od 15-20h prvního dne, pokoj/objekt by měl být vyklizen do 11h v den odjezdu

Správce Vám předá klíče od objektu/pokoje, seznámíte se s provozním/ubytovacím řádem a Pravidly užívání chalup (viz také v sekci Dokumenty ke stažení ) a zodpoví Vaše případné dotazy. V případě vjezdu vlastním motorovým vozidlem Vám přidělí povolenku KRNAPU pro zajištění parkingu. (podrobněji o vjezdu a parkingu na Kudy k nám/doprava na www.chaloupky-pec.cz)

Objekt či pokoj předáváte při odjezdu správci ve stavu, v jakém jste jej převzali. Při převzetí objektu je vše funkční a tak případné porouchané, nefunkční či rozbité zařízení třeba nahlásit ihned, v opačném případě může jít k vaší tíži. Je možné doobjednat si kompletní úklid a neztrácet jím čas v den odjezdu.

Ubytování si můžete rezervovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo poslat nezávazný dotaz.

Obvyklý průběh po rezervaci- obdržíte emailem závaznou objednávku a podklady k platbě ve výši 50% z celkové ceny ubytování se splatností dle včasnosti rezervace.

Zbývajících 50% ceny hradíte hotově na místě nebo před příjezdem. Teprve po úhradě rezervačního poplatku je vaše rezervace opravdu závazná i pro nás.

Storno z vaší strany - záloha je vratná pouze v případě, že bude vládním nařízením či jiným obecně právně závazným způsobem zakázáno poskytovat naše ubytovací služby v době, na kterou připadl Váš objednaný pobyt. Druhým důvodem pro vrácení zálohy je případná karanténa v objektech. V současné době není možné vracení uhrazených záloh z vašich rodinných důvodů, z důvodu nespolupráce skupiny při skupinových objednávkách, ani z důvodu vám nařízené karantény, izolace či nemoci vaší/dítěte a podobně. Neneseme odpovědnost a nevracíme zálohu tedy ani v případě, že byla karanténa nařízena Vám a zasahuje i do dnů objednaného pobytu.

Rekreační poplatek - je stanoven obecním úřadem v Peci ve výši cca 22 Kč/osoba/den. Díky jeho úhradě obdržíte od nás výhodnou slevovou Kartu Hosta Pece pod Sněžkou

Vratná kauce: 2000,- při pronájmu pokoje , 5000,- při pronájmu objektu

Kauce Vám bude vrácena po předání klíčků od vyklizeného pokoje/objektu, který bude shledán v původním stavu.

Úhradou rezervačního poplatku závazně stvrzujete Vaši poptávku a objednávku pobytu na chalupě, přijímáte storno podmínky a akceptujete znění smlouvy o ubytování, jejíž plné znění je k dispozici zde v sekci Dokumenty ke stažení. Vaší úhradou rezervačního poplatku se Vaše objednávka pobytu a smlouva o ubytování stávají závaznými. Listinnou podobu smlouvy je možno podepsat při Vašem příjezdu nebo si ji zaslat emailem (skeny s podpisy), obojí v případě Vašeho zájmu.

O stravování, dopravě a dalších podrobnostech a službách se dočtete v části společného popisu chalup.

Všichni u nás dodržujeme Pravidla společného užívání chaloupek, která si můžete dopředu přečíst v sekci Dokumenty ke stažení i zde