Chata KABINKA    

Unikátní apartmán na louce Severka               

Chata KABINKA

Od 1.11.2023 pro vás otevíráme možnost zcela unikátního ubytování na luční enklávě Severka nad Pecí a dáváme ke krátkodobému i dlouhodobějšímu pronájmu k dispozici zcela samostatnou chatu, která bude jen vaše. Chata Kabinka je pro 4-6 osob, jednu rodinu, skupinku, malou partu.

Už jste někdy stoupali v kabinkové lanovce k vrcholu Sněžky? A jaká byla kabinka? Malá, prosklená s velkými okny, vešla se do ní právě jen vaše rodina nebo skupinka a skrz skleněné vitríny kabinky jste pozorovali vrcholek naší nejvyšší hory Sněžky?

 Tak právě taková je naše KABINKA. Na pohled malá, ale pro rodinu dostatečně prostorná, s ohromujícím výhledem z velkých skleněných oken se i v ní přiblížíte Sněžce na dosah!

Že se vám pořád ještě nějak nezdá ta velikost nebo výhled? Kabinka je plná překvapení a protože stojí na vršku svahu, je tu ještě malá ochutnávka:

Jestli jste už teď zatoužili právě tady strávit lyžařský víkend, letní dovolenou nebo jet prozkoumat jarní krásy Krkonoš, pak si můžete prohlédnout, jaké bude vaše ubytování. Celá chata se pronajímá pouze jako celek. Je pro vás k dispozici přízemní, plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí, mrazákem, varnou deskou, troubou, mikrovlnkou, kapslovým kávovarem,  koupelna, wc, sprchový kout, to vše s veškerým vybavením.

Prostor prvního podlaží je obývací částí, relaxační zonou, odpočinkovým místem, kde můžete lenošit na gauči, zabořeni v ušáku sledovat panorama hor, i kabinky, putující na Sněžku, mračna, západy slunce nad Růžovou horou nebo snášení sněhových vloček. Toto podlaží je zároveň vstupním z cesty, je zde tedy i předsíň s úložným prostorem a druhá toaleta s umyvadlem.

Do podkrovní ložnice vedou takové schody, které zvládnou praví horalové (schodo-žebřík, není pro malé dětičky), ale za to krásné spaní pod dřevěným krovem to jistě stojí. V prostoru ložnice se vyspí 4 osoby, někdy 4 a  dítě, postele si můžete variabilně přisunout nebo vytvořit uličku. Je tu 3x lůžko 80x200 a 1x 120x200. Pokud je vás více, je v obývací části možnost spaní pro dvě osoby na plnohodnotném samostatném lůžku.

Chcete si už rezervovat pobyt? Jak je to s cenami a co je vše v ceně? Základní cena je v případě Kabinky vždy za celý objekt a jednoduše řečeno je to 4.500,- Kč v hlavní sezoně a 3.600,- v mimosezoně. Jak je to přesně, jak je to na Silvestra a jak při týdenním pobytu, to si přečtěte níže v ceníku. Už teď ale víte, že ve dvou to bude vždy dražší, než v šesti a tak je prima (tedy ekonomické)  využít celou kapacitu.

Co máte vše v ceně, o tom si přečtěte v záložkách ceník 

Chcete se na cokoliv nezávazně zeptat nebo rovnou rezervovat pobyt? Napište nám na mail info@chaloupky-pec.cz nebo využijte kontaktní formulář zde, ozveme se. 

Těšíme se vás! O celé luční enklávě Severka a jejích chalupách si můžete přečíst více v sekci společného popisu a ubytování.

A ještě pár drobností ke Kabince. Kuchyň je vybavena veškerým nádobím, v celém apartmánu je wifi. V předsíni je vysoušeč lyžařské obuvi, před chatičkou stojan na lyže, z boku velký uzamykatelný box např.na jízdní kola nebo také na lyže, vytápění vám zajišťuje správce, na léto 2024 pro vás chystáme krásnou venkovní terasu. K zapůjčení je gril nebo fén a dětské příslušenství jako vanička, nočník, dětská postýlka včetně lůžkovin.

Všechny, kdo se v Kabince ubytují požádáme o respektování Pravidel jejího užívání. Stáhnout si je můžete i zde

Přesná adresa: Chata Kabinka, Pec pod Sněžkou č.ev. 6, PSČ 54221, 50.694935824660654,15.709190550063084

Tipy na to, kam od nás vyrazit na výlety a zajímavá místa najdete i na portále kudyznudy.cz 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga